Loading

Ayba Ambalaj kuruluşunun ilk gününden itibaren koruyucu ambalaj malzemesi  Streç Film konusunda tamamen uzmanlaşarak sektörün ihtiyacını kaliteli ürünle karşılamakta ve marka haline gelmeyi hedeflemektedir.
 
Firmalara yönelik opsiyonel çözüm ortağı olmayı amaçlayan Ayba Ambalaj ürün odaklı çalışmalar yaparak hızlı ve ekonomik yollarla sonuca ulaşmayı amaç edinmekte ve tecrübeli kadrosu sayesinde kaliteli üretimini devam ettirmektedir.
 
Ambalajın yalnızca sarf malzeme olmadığının bilincinde olup tüketici maliyetlerini de değerlendirerek her zaman daha ekonomik ve daha pratik çözümler araştırması içindedir. Öncelikle kar amaçlı değil çözüm sunma amaçlı bir firma olmayı ilke edinmiş sorunlara yaklaşımı hep bu doğrultuda olmaktadır.
 
Firmamız kaliteli ekonomik özellikli ürünü en hızlı ve ekonomik şekilde tüketici ile buluşturmayı vazife edinerek her zaman çıtasını bir üst seviyelere taşımayı hedeflemektedir.
 
Globalleşen dünya içerisinde, sosyal yaşamla şirketimizi bir bütün hale getirerek, sektörde öncü ve örnek kuruluş olmak ve uluslararası arenada sayılı firmalar arasına girerek tercih edilen bir firma olmayı amaçlamaktayız. Ambalaj malzemesi üretimi ve satışı alanında faaliyette bulunan firmamız ; siz değerli müşterilerimizin güveniyle uzun yıllar "üreticiden tüketiciye" ilkesiyle kaliteli ve ekonomik hizmet sunmak amacındadır.